FAQ


1. Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować termin?
Prosta zasada, im szybciej, tym pewniej. Oczywiście, jeżeli np. ktoś na tydzień przed Ślubem dowiedział się, że wcześniej umówiony fotograf wystawił Go do wiatru może z nami się skontaktować i ustalić czy mamy możliwość poratowania z opresji ;) Z naszej strony gwarantujemy, że ustalony z nami termin ma status "świętego".

2. Ile wynosi czas oczekiwania na zdjęcia?
Zawsze rezerwujemy sobie maksymalnie 3 tygodnie na przygotowanie fotografii, oczywiście za każdym razem staramy się maksymalnie skrócić czas oczekiwania. Bywa, że udaje się nam przygotować wszystko w ciągu kilku dni.

3. Na jakim sprzęcie pracujecie?
Nasze podstawowe wyposażenie stanowią nasze głowy i wyobraźnia ;) Jako dodatkowe akcesoria stosujemy sprzęt firm Nikon oraz Canon. Wykorzystywanie sprzętu z najwyższej półki wcale nie gwarantuje świetnych zdjęć. Znacie tą historie o wędkarzu z wyspasioną wędką i chłopcu ze zwykłym kijkiem? Najważniejsza jest technika ;)

4. Czy możemy otrzymać wszystkie zdjęcia wykonane podczas uroczystości?
Niestety nie, zawsze zastrzegamy sobie prawo do selekcji zdjęć tak, aby przekazać tylko te, które cechuje najwyższa jakość. Jest to również związane z faktem, iż chcemy być kojarzeni z jak najlepszych fotografii ;)

5. Czy stosujecie jakieś rabaty?
Staramy sie być pod tym względem elastyczni, cennik ma charakter poglądowy. Generalna zasada jest taka, że im wiekszy zakres usługi tym większa możliwość upustu. Szczegóły ustalamy już indywidualnie.

6. A co jeśi pogoda nie dopisze?
Niestety na pogode nie mamy wpływu ;) Ale zawsze sesje plenerową możemy wykonać w innym dniu.

7. W jakich miastach poza Opolem wykonujecie zdjęcia?
W zasadzie ograniczeń nie ma ;) Tu jednak w grę wchodą dodatkowe koszty, jednak to również ustalamy indywidualnie.